Jak wygląda zabieg podnoszenia nici na szyi

Zanim zdecydujesz się na lifting nici, musisz umówić się na konsultację z lekarzem. Podczas konsultacji, Ty i Twój lekarz przedyskutujecie jaki rodzaj liftingu jest dla Ciebie najlepszy. W zależności od historii choroby i celów estetycznych, może się okazać, że inny zabieg zapewni lepsze rezultaty. Konsultację można zazwyczaj umówić telefonicznie. Konsultacja jest bardzo prostym procesem. Dostawca wyjaśni wszystko do Ciebie przed rozpoczęciem procedury.

Bezbolesny

Procedura Painless Neck Lifting Threads jest minimalnie inwazyjną metodą chirurgiczną dla szyi. Chociaż istnieje minimalny czas odzyskiwania po tej procedurze, pacjenci muszą przestrzegać konkretnych instrukcji dotyczących opieki po zabiegu, aby upewnić się, że procedura przebiega gładko. Po tym zabiegu pacjenci mogą powrócić do normalnych czynności. Niektórzy pacjenci doświadczają zasinienia i zaczerwienienia przez kilka tygodni, ale nie powinni doświadczyć blizny. Pacjenci, którzy poddają się zabiegowi wraz z innym zabiegiem niechirurgicznym, mogą również otrzymać dodatkowe instrukcje dotyczące opieki po zabiegu.

Brak nacięć

Brak nacięć podczas zabiegów nici liftingujących szyję to najczęstsze rodzaje liftingów nici. Procedury te są minimalnie inwazyjne, nie wymagają znieczulenia i mogą być wykonywane w zaciszu gabinetu chirurga plastycznego. Ogólnie rzecz biorąc, procedura trwa 45 minut – zasób ten jest udostępniony przez redakcję serwisu Cosmetics Center. Lekarz założy szwy, a następnie wprowadzi nici w celu podniesienia szyi. Nowy kolagen produkowany przez procedurę będzie wspierać repozycjonowanie skóry przez sześć do dwóch lat.

Minimalny czas rekonwalescencji

Procedura podnoszenia nici jest stosunkowo łatwa i zajmie tylko godzinę lub mniej w gabinecie. Podczas zabiegu pacjentka jest przytomna, a lekarz może nawet pozwolić na oglądanie zabiegu, jeśli pacjentka sobie tego życzy. Lekarz najpierw znieczuli skórę za pomocą miejscowego środka znieczulającego. Następnie wsunie pod skórę puste igły, prowadząc nici na miejsce. Może pojawić się obrzęk lub siniaki, ale znikną one w ciągu tygodnia.

Rezultaty utrzymujące się od 1 do 3 lat

Jeśli rozważasz lifting za pomocą nici, musisz wybrać lekarza, który specjalizuje się w tej procedurze. Dobrze wyszkolony chirurg plastyczny może wykonać zabieg bezpiecznie i bez komplikacji. Mimo że po zabiegu występuje obrzęk i zasinienie, te efekty uboczne są tymczasowe i można je złagodzić stosując dostępne bez recepty środki przeciwbólowe i okłady z lodu. Po zabiegu należy unikać spania na boku przez co najmniej trzy dni, masowania obszaru zabiegowego i wykonywania jakichkolwiek intensywnych czynności przez 3 tygodnie.

Koszt

Wśród różnych rodzajów operacji kosmetycznych, nici liftingujące szyję mogą być wykonywane przez estetyka lub pielęgniarkę. Choć nici te mogą wyglądać tak, jakby dawały szyi lifting, nie są trwałe. Rozpuszczają się kilka tygodni po umieszczeniu ich pod skórą. Nici te nie są również tak trwałe jak nici Contour lub trwałe szwy. Mają jednak pewne zalety w stosunku do nici, które mają kilkadziesiąt lat. Oto co powinieneś wiedzieć o kosztach nici do liftingu szyi.

Podobne tematy