Jak wygląda zabieg nici liftingujących na policzki

Podczas zabiegu nici do liftingu policzków, nici są zaciskane blisko skóry i wprowadzane do leżących poniżej kości policzkowych. Policzki są następnie oklejane taśmą w stylu podtrzymującym, aby zapobiec cofnięciu się nici. Po zabiegu pacjent zobowiązany jest do noszenia taśmy ochronnej na policzki przez około tydzień. Rezultaty utrzymują się do 12 miesięcy.

Wyniki

Jeśli szukasz sposobu na podniesienie twarzy, możesz rozważyć podniesienie policzków za pomocą nici, aby uzyskać wymarzony wygląd. Podniesienie policzków jest stosunkowo prostą procedurą, ale wymaga wykwalifikowanego chirurga, aby zapewnić ostateczne rezultaty. Czas rekonwalescencji po zabiegu jest minimalny, ale należy unikać energicznego oczyszczania i stosowania kremów nawilżających przez kilka dni po zabiegu. Ponadto, przez pierwsze dwie noce po zabiegu należy podnieść głowę do góry.

Czas rekonwalescencji

Chociaż czas rekonwalescencji po zabiegu podnoszenia nici jest stosunkowo krótki, u niektórych pacjentów może wystąpić obrzęk i zasinienie przez kilka dni po zabiegu. Chociaż te efekty uboczne są zazwyczaj krótkotrwałe, niektóre mogą utrzymywać się przez tygodnie, a nawet miesiące. Należą do nich: infekcja, zasinienie, obrzęk, drętwienie i tkliwość. Może również wystąpić łagodna asymetria. Możesz zauważyć niewielki obrzęk poniżej nacięcia chirurgicznego.

Koszt

Koszt nici liftingujących policzki może być bardzo różny. Niektórzy chirurdzy pobierają tak mało jak 50 dolarów, podczas gdy inni pobierają tak dużo jak 150 dolarów – fragment ten pochodzi od redaktora portalu fabrykapiekna.net.pl. Podobnie jak w przypadku innych elektywnych operacji kosmetycznych, nici liftingujące nie są objęte ubezpieczeniem. Niektórzy chirurdzy oferują plany płatności i współpracują z grupami finansowymi, aby pomóc swoim pacjentom zapłacić za procedurę. Inne niezależne instytucje finansowe oferują opcje finansowania dla tych operacji. Najlepiej jest rozejrzeć się za najlepszą ofertą przed podjęciem decyzji.

Idealni kandydaci

Podnoszenie nici wykonywane jest na policzkach poprzez otaczanie leżącej pod nimi tkanki twarzy delikatnymi nićmi ozdobionymi małymi haczykami. Nici pomagają podnieść policzki i zwiotczałą skórę, tworząc tymczasowy lifting twarzy. Stymulują one również produkcję nowego kolagenu w tym obszarze, aby pomóc w utrzymaniu się liftingu. Chociaż podnoszenie nici może być skutecznym sposobem na poprawę zwiotczenia twarzy, niektórzy ludzie nie są dobrymi kandydatami do tej procedury.

Efekty uboczne

Podnoszenie nici jest wykonywane w gabinecie lekarskim i trwa około jednej godziny. Podczas zabiegu będziesz przytomny, chociaż niektórzy lekarze mogą zaoferować Ci możliwość obserwowania procesu. Lekarz znieczuli obszar za pomocą znieczulenia miejscowego. Wydrążone igły zostaną poprowadzone pod skórą, a nici zostaną umieszczone w pożądanych miejscach. Po zabiegu można wrócić do swoich normalnych zajęć.

Podobne tematy