Czy zaleca się wykonanie zabiegu nici liftingujących?

Posiadanie liftingu twarzy nie jest jedyną procedurą, którą można rozważyć w celu liftingu. Zabieg z użyciem nici liftingujących może również pomóc osobom z luźną, zwiotczałą skórą. Podnoszenie nici pomaga stymulować produkcję kolagenu i odnawiać skórę na poziomie komórkowym, poprawiając wygląd twarzy. Proces ten wygładza również drobne linie i zmarszczki oraz minimalizuje blizny potrądzikowe. Jako tańsza alternatywa, lifting za pomocą nici może być wykonany za mniej niż połowę ceny liftingu twarzy. Aby ustalić, czy jesteś dobrym kandydatem do liftingu nićmi, należy umówić się na konsultację z lekarzem.

NOVATHREADS

Jeśli szukasz zabiegu z użyciem nici, który poprawi wygląd Twojej twarzy, możesz się zastanawiać, czy NovaThreads jest najlepszym rozwiązaniem. Ten zabieg nićmi polega na użyciu igły do wprowadzenia pod skórę nici PDO NOVATHREADS. Nici te mają za zadanie stymulować produkcję kolagenu, który jest istotnym składnikiem skóry. Są one umieszczane tuż pod skórą, aby stymulować produkcję nowego kolagenu.

MINT PDO

Zabieg z użyciem nici MINT PDO może podnieść skórę przy mniejszym czasie przestoju. Jest to biodegradowalny materiał szewny, który jest bezpiecznie stosowany w chirurgii plastycznej od ponad 30 lat – cytat ten jest udostępniony przez redaktora portalu Porady dla Wyjadaczy. Nici MINT posiadają opatentowane spiralne rygle, które zakotwiczają się w trójwymiarowej strukturze tkanek miękkich, zapewniając naturalny efekt ciągnięcia. Zmniejsza to uraz skóry i skraca czas rekonwalescencji.

PLLA

Jeśli rozważasz zabieg z użyciem nici liftingujących, sam zabieg jest szybki i łatwy. Nić jest wprowadzana pod skórę, a zabieg trwa od 30 minut do godziny, w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi. Jeśli leczonych jest kilka obszarów, procedura zajmie więcej czasu, a nici mogą być stosowane w więcej niż jednym obszarze, aby osiągnąć pożądany rezultat. Zabieg ten jest uważany za bezpieczny i skuteczny dla osób z luźną skórą i jest szeroko dostępny w krajach o wysokim ryzyku infekcji.

FDA

Podnoszenie nici to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje specjalistyczną igłę do podnoszenia i napinania luźnej skóry. Zabieg ten jest szybki, nie wymaga znieczulenia ogólnego i ma minimalny czas przestoju. Skutki uboczne, w tym zasinienia i obrzęki, są niewielkie lub nie występują wcale. Zabieg nie pozostawia również blizn ani szwów. Jedyne efekty uboczne są niewielkie i nie będą trwały długo. Czas rekonwalescencji wynosi zazwyczaj jeden do dwóch dni, a pacjenci mogą powrócić do swoich codziennych zajęć wkrótce po zabiegu.

Korea Południowa

Jeśli chciałabyś napiąć i podnieść swoją skórę, lifting za pomocą nici w Korei Południowej może być dla Ciebie właściwym wyborem. Zabieg jest prosty i trwa około 30 minut do godziny. Wykorzystuje się w nim specjalistyczne nici do podnoszenia i napinania skóry. Czas przestoju jest minimalny, choć przez pierwszy tydzień lub dwa należy liczyć się z siniakami i opuchlizną. Po zakończeniu zabiegu rezultaty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Europe

Jedną z wielu zalet zabiegu z użyciem nici liftingujących jest minimalny czas przestoju. Procedura jest skuteczna w odwracaniu oznak starzenia i może trwać do roku. Jest często zalecany pacjentom w wieku od 30 do 50 lat. Pacjenci w odpowiedniej grupie wiekowej są idealnymi kandydatami, z wystarczająco grubą skórą, aby ukryć nici i rozsądnymi oczekiwaniami. Nici są świetną alternatywą dla chirurgicznego liftingu twarzy, z bardzo małym lub żadnym przestojem.

Podobne tematy